20 березня 2016 року V-ї Міжнародна наукова Інтернет-конференція «ПРИВАТНЕ ПРАВО В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: НА ШЛЯХУ ДО РЕНЕСАНСУ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВА» : Одесский центр по изучению организованной преступности и коррупции

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V-ї Міжнародної наукової Інтернет-конференції «ПРИВАТНЕ ПРАВО В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: НА ШЛЯХУ ДО РЕНЕСАНСУ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВА», яка відбудеться 20 березня 2016 року на базі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» в місті Миколаєві.

Тенденції, які останніми роками посилювалися в українському суспільному житті, зокрема, зміцнення національної свідомості та посилення європейського вектора, для юриспруденції проявилися у актуалізації наукової проблеми поєднання традиційного та новаторського у правовому регулюванні. Важливе місце у цьому процесі приділяється відновленню духовно-морального стрижня права, вираженого, зокрема, у системі принципів українського права. Кропітка і злагоджена робота науковців і практиків повинна привести до ренесансу українського права, який має проявитися не лише на рівні нормосфери, але й у відновленні внутрішньої гармонії права.

Взяти участь у конференції, присвяченій обговоренню цих та багатьох інших питань розвитку приватного права пропонується усім, для кого не байдужі зазначені проблеми. Для участі в науковому заході запрошуються фахівці в галузі юриспруденції, співробітники судових і правоохоронних органів України та зарубіжних країн, асистенти-стажисти, здобувачі, аспіранти, ад’юнкти, докторанти, а також студенти і курсанти вищих навчальних закладів з метою висвітлення результатів власних наукових досліджень. За результатами проведення конференції буде виданий збірник наукових праць учасників цього заходу.

До даного листа ми додаємо файл, у якому викладена вся необхідна інформація для прийняття участі у V-й Міжнародній науковій Інтернет-конференції «Приватне право в умовах глобалізації: на шляху до ренесансу українського права».

Крім того, необхідну інформацію про заплановану конференцію, а також інформацію про минулі конференції Ви можете знайти у всесвітній мережі Інтернет за адресою:http://www.nikolaeviuscivile.org.ua/science_ukr.htm

З нетерпінням чекаємо Вашої участі у конференції!

З повагою,

Оргкомітет конференції.