VІI Міжнародна наукової Інтернет-конференції «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ: ІСТОРІЯ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», 27 травня 2016 р. : Одесский центр по изучению организованной преступности и коррупции

Шановні колеги!

Інтернет-конференція «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ: ІСТОРІЯ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ, ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» відбудеться 27 травня 2016 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі кафедри державного управління і місцевого самоврядування (головний корпус, вул. Генуезька, 22, ауд. 409).

Метою Інтернет-конференції є обговорення проблем розвитку публічного управління в Україні та світі.

Додаткова інформація у додатках.

інф. лист, Інтернет-конференція, 27.05.2016

info-lyst2016 ИНФОРМ.ПИСЬМО_конф_27.05.16