На 68-му році життя пішов з життя експерт Одеського центру з вивчення організованої злочинності та корупції Антипенко Володимир Федорович : Одесский центр по изучению организованной преступности и коррупции

На 68-му році життя після тяжкої та тривалої хвороби пішов з життя перший керівник штабу Антитерористичного центру при СБУ, доктор юридичних наук, завідувач кафедри міжнародного права Національного авіаційного університету, генерал-майор, експерт Одеського центру з вивчення організованої злочинності та корупції  Антипенко Володимир Федорович.

Про це повідомили у прес-службі СБУ. Зазначається, що створена ним модель державної системи протидії тероризму визнана однією з найефективніших у світі та була рекомендована як зразок для країн Східної Європи.

«Під його керівництвом започатковано наукову школу і засновано новий напрям в науці міжнародного права – міжнародну кримінологію», — йдеться у повідомленні Служби безпеки України.

Співробітники Одеського центру з вивчення організованої злочинності та корупції  та кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного університету «Одеська юридична академія», приносять щирі співчуття рідним та близьким з приводу важкої втрати.