| Главная | Рубрики | Информация о центре | Ссылки |                                                                                                                  Регистрация | Вход

За інформацією ГПУ, завершено досудове розслідування за підозрою начальника та заступника начальника відділення поліції в аеропорту «Київ»

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за оперативного супроводження Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою начальника та заступника начальника відділення поліції аеропорту «Київ», за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Як встановлено слідством, протягом серпня 2017 року начальник відділення поліції в аеропорту «Київ» Солом’янського управління поліції ГУ НП у м. Києві, за попередньою змовою зі своїм заступником, отримав через посередника – адвоката від громадянина Узбекистану неправомірну вигоду в сумі 7 тис доларів США за повернення вилученого закордонного паспорту та закриття кримінального провадження.
21.03.2018 слідчим Департаменту, відповідно до положень ст. 290 КПК України, повідомлено підозрюваних та їх захисників у кримінальному провадженні про завершення досудового розслідування та надано доступ до його матеріалів, якими володіє сторона обвинувачення.

За результатами відкриття прокурором матеріалів досудового розслідування підозрюваному та його захисникам буде вручено обвинувальний акт, який найближчим часом буде спрямовано на розгляд до суду.

Довідково: санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.