| Главная | Рубрики | Информация о центре | Ссылки |                                                                                                                  Регистрация | Вход

За інформацією ГПУ у Харкові на одержанні неправомірної вигоди викрито посадовців Державної прикордонної служби України

У суботу, 02.06.2018, прокурорами військової прокуратури Харківського гарнізону спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Харківській області та Управління внутрішньої та власної безпеки «Схід» ДПС України, в порядку ст. 208 КПК України, за вимагання та одержання неправомірної вигоди в розмірі 17 тис доларів США, затримані начальник відділу кадрів одного з прикордонних загонів Східного регіонального управління ДПС України та колишній високопосадовець ДПС України.

Установлено, що вказані особи, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, вимагали та одержали від військовослужбовця одного з прикордонних загонів указані грошові кошти за вчинення в його інтересах дій щодо призначення на одну з керівних посад Держприкордонслужби України.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, тривають обшуки.

Затриманим готуються повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та до суду буде скеровано клопотання про обрання запобiжного заходу у видi тримання пiд вартою.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділенням відділу спеціальної поліції ГУНП в Харківській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону.

За матеріалами прес-служби Генеральної прокуратури України

Вы должны быть авторизованы, чтобы оставить комментарий.